KONST / Litografier / Litografier 14597134
nr 1459 7134
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 5 st, Signerade, 200-upplaga. Bladets mått: 43x63cm, oramade lösa blad
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
måndag 4 april 2022
kl 19:19:32